• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowo kadrowe Kraków

Prowadzisz firmę już od lat i nie chcesz już dłużej sam zajmować się księgowością? Nie dziwimy się wcale! „Ogarnięcie” wszystkich spraw związanych z księgowością to ogromny obowiązek, na który decyduje się coraz mniej przedsiębiorców. Z tego powodu my dodaliśmy do swojej oferty usługi księgowo kadrowe Kraków, które mają na celu ułatwienie prowadzenia działalności każdemu przedsiębiorcy.

Usługi księgowo kadrowe Kraków – skorzystanie z naszej oferty pomoże Ci w pełni skoncentrować się na prowadzonej działalności gospodarczej. Sprawy związane z pracownikami, zatrudnianiem, zwalnianiem, płacami, księgowością w firmie nie będą już tak straszne, bo wszystkim zajmą się nasi eksperci. Codziennie mamy do czynienia z zmieniającym się prawem gospodarczym, więc masz pewność, że zastosujemy w Twojej firmie aktualne i korzystne rozwiązania. Pozwoli Ci to znacznie zaoszczędzić, co może przedłożyć się na rozwój firmy.

Sprawdź jak możemy ułatwić Ci prowadzenie firmy poprzez usługi księgowo kadrowe Kraków. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Bądź na bieżąco z dostępnymi ułatwieniami na rynku! Bądź na bieżąco dzięki naszej Kancelarii! Zapraszamy do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00