• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowe w mieście Kraków

Szukasz biura, które świadczy usługi księgowe w mieście Kraków? Lepiej trafić nie mogłeś! Profesjonalizm, bezpieczne rozwiązania, sumienność, rzetelność, szacunek do klienta – to wszystko otrzymasz podejmując współpracę z naszymi ekspertami.

Usługi księgowe w mieście Kraków świadczone przez nasze biuro charakteryzują się wysoką jakością za przystępną cenę. Naszym celem nie jest wyciąganie od klientów kolosalnych kwot za prowadzenie księgowości, a wręcz odwrotnie pomoc w zaoszczędzeniu. Dobrze wiemy, że w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej każdy grosz jest cenny, więc nasza cena jest odpowiednio dopasowana dla każdego, kto potrzebuje pomocy.
Decydując się na usługi księgowe w mieście Kraków otrzymasz kompleksową pomoc w zakresie księgowości w Twojej firmie. Zastosujemy w Twojej firmie rozwiązania pozwalające na czerpanie największych korzyści.

Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów podejmując z nami współpracę. Skontaktuj się z nami i poznaj całość naszej oferty skierowaną do przedsiębiorców stawiających na sukces. Zapraszamy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.