• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowe Kraków

Widzisz, że dookoła wszystkim się powodzi, a Ty ciągle masz kłopoty z księgowością? Zmień to! Skorzystaj z opcji jaką dla Ciebie przygotowaliśmy, czyli usługi księgowe Kraków. Pomożemy Ci pozbyć się kompleksów w związku z prowadzoną działalnością! Pokonamy dla Ciebie wszystkie problemy księgowe.

Usługi księgowe Kraków zostały stworzone dla przedsiębiorców, dla których księgowość jest „piętą Achillesa”. Dla tych przedsiębiorców, którzy obawiają się, że jeden mały błąd i ich firma może upaść. Po co przejmować się takimi sprawami, skoro my możemy pomóc poprzez usługi księgowe Kraków? Nie warto stresować się każdego dnia tym, co złego może się stać, jakie kłopoty czekają na Ciebie następnego dnia. Po co? Z takim podejściem na pewno nie uda Ci się osiągnąć sukcesu! Zastanów się nad tym, czy wolisz zwalczać problem, czy jednak pozwolisz, by to on zwalczył Ciebie.

My chcemy Ci pomóc! Chcemy wyciągnąć Cię spod ciężaru kłopotów księgowych. Nasi specjaliści wiedzą jak to zrobić tanio i bezproblemowo! Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z naszej oferty!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.