• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowe dla firm w Krakowie

Masz własne przedsiębiorstwo i szukasz sposobu na oszczędności? Wybierz usługi księgowe dla firm w Krakowie, które obejmują każdą formę działalności. Zajmujemy się zarówno prowadzeniem księgowości uproszczonej, jak i ksiąg handlowych. Posiadamy w tym duże doświadczenie, a profesjonalizm to jeden z naszych atutów.

Jeśli skorzystasz z oferty naszego biura, będziesz mógł obserwować finanse swojego przedsiębiorstwa, analizować każdy wydatek oraz przychód. Zauważysz też konieczność wprowadzenia zmian w firmie, jeśli taka się pojawi.

Z nami oszczędności będą na jeszcze większym poziomie. Zadowolenie Klienta jest dla nas podstawowym priorytetem. Wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom i staramy się stworzyć miłą atmosferę współpracy.

Usługi księgowe dla firm w Krakowie świadczone są na wysokim poziomie. Warto skorzystać z pomocy fachowców. Jeśli więc jesteś zainteresowany, nie czekaj. Skontaktuj się z nami jak najprędzej i ciesz się z dokonanego wyboru.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00