• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi kadrowo - płacowe firm w Warszawie

Nasza Kancelaria od wielu lat oferuje usługi, które spełniają oczekiwania zgłaszających się Klientów często stawiających na profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Z każdym dniem staramy się dbać o to, aby pracownicy poszerzali swoją wiedzę w zakresie prawa oraz aktualizowali wiedzę wynikającą z ciągłych zmian podatkowych, księgowych oraz prawnych.

Wszystkim Klientom, którzy decydują się na współprace z naszym biurem gwarantujemy rzetelność oraz fachowość. Każdego dnia liczba naszych Klientów wzrasta. Często nawiązujemy współpracę „z polecenia”, co daje nam jeszcze większa motywację do podnoszenia swoich umiejętności oraz kwalifikacji w zakresie prowadzenia księgowości.

Usługi kadrowo - płacowe firm w Warszawie stanowią solidną pomoc dla przedsiębiorców, którzy nie chcą samodzielnie wywiązywać się z obowiązków wynikających z zatrudnienia pracowników. Oferujemy pomoc specjalistów, którzy zgodnie z obowiązującym prawem dopilnują wszelkich kwestii kadrowych oraz płacowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00