• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Usługi finansowo - księgowe

Przedsiębiorcy zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na usługi finansowo - księgowe z uwagi na wiele czynności, które wynikają z działu finansów i księgowości firmy. W przypadku wdrażania w firmie systemu pełnej księgowości mogą pojawić się problemy przy samodzielnym wykonywaniu wszystkich zadań. Księgowość firmy może przyjmować bardzo rozbudowaną formę, do jej prowadzenia niezbędna będzie znajomość pojęć księgowych oraz regulacji prawnych. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy świadczą usługi finansowo - księgowe aby mieć pewność, że firma pozyska kompleksową obsługę i nie pojawią się żadne niepotrzebne komplikacje.

Nasza Kancelaria zajmuje się obsługą księgową podmiotów gospodarczych, świadczymy wysokiej jakości usługi finansowo - księgowe, które mają zapewnić przedsiębiorcom komfort oraz sprawne funkcjonowanie na rynku. Od kilku lat działamy na rynku i mamy świadomość jak ważne jest prawidłowe prowadzenie księgowości oraz zarządzenie finansami firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy zaproponują odpowiednie dla Państwa firmy rozwiązania.





ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00





Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.