• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa doradcza: założenie spółki z o.o.

Działanie w świecie biznesu to niezwykle trudne zadanie, trudna jest również decyzje dotycząca tego „czy działać?” i „jak działać?”. Na naszym krajowym rynku istnieje wiele form prowadzenia działalności gospodarczej: spółki jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjne. Wybór jest ogromy, dlatego tez trudno spośród tylu możliwości wybrać optymalną dla siebie.

Usługa doradcza: założenie spółki z o.o. wydaje się być idealnym rozwiązaniem, pozwalającym zażegnać ten problem. Warto nawiązać współpracę z doradcą czy biurem księgowym. Jedno spotkanie i jedna, czasem krótka rozmowa, pozwoli podjąć o wiele rozsądniejszą decyzję i zwiększyć swoje szanse już na samym początku. Zlecenie otwarcia firmy, w sowim imieniu pozwala zaoszczędzić czas i zyskać pewność co do poprawności przeprowadzenia całego procesu, co dla niedoświadczonego przedsiębiorcy może stanowić nie lada problem.

Usługa doradcza: założenie spółki z o.o. to opcja z której korzysta coraz to więcej i więcej businessmanów w naszym kraju. Jeżeli i Ty zastanawiasz się czy nie jest to rozwiązanie dobre dla Ciebie, skontaktuj się z nami a nasi doradcy przedstawią Ci szczegóły naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00