• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa doradcza: założenie spółki komandytowej

Myślisz o założeniu firmy w postaci spółki komandytowej? Jedynym, ale istotnym szczegółem, który krzyżuje Ci plany jest fakt, że nie wiesz jak się do tego zabrać? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie: usługa doradcza: założenie spółki komandytowej. Wielu przedsiębiorców prowadzi już firmę dzięki nam!

Zapewne zastanawiasz się na czym polega usługa doradcza: założenie spółki komandytowej? To nic innego jak kompletna pomoc podczas rejestracji spółki. Możemy pomóc Ci na dwa sposoby. Jednym z nich jest udzielenie kompletnych informacji na temat założenia działalności, a drugi to założenie za Ciebie firmy. Z racji tego, że znaczna ilość przedsiębiorców decyduje się na tą drugą opcję, to bardziej skupimy się na niej. Jeżeli zdecydujesz się na to żebyśmy zarejestrowali za Ciebie Twoją firmę, to znacznie zyskasz na czasie i środkach finansowych. Założymy Twoją działalność w najkrótszym czasie, bez problemów, bez niespodzianek, a co najważniejsze tanio i bez dodatkowych opłat. Dobrze wiemy, że przedsiębiorcy na samym starcie spotykają się z wieloma kłopotami, więc my chcemy ułatwić im tę drogę do sukcesu. Z tego powodu staramy się pomóc im jak najlepiej i w miarę swoich możliwości.

Chcesz skorzystać z naszej pomocy? Zadzwoń lub wyślij zapytanie na stronie! Poznaj szczegóły naszej oferty! Dowiedz się więcej na czym polega usługa doradcza: założenie spółki komandytowej! Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.