• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUruchomienie certyfikatów Krajowego Węzła Tożsamości

Nasza Kancelaria oferuje zestawy Certyfikatów do realizacji usług zaufania publicznego. Certyfikaty dedykowane są dla wszystkich Instytucji i Dostawców Usług na potrzeby integracji systemów informatycznych z Krajowym Węzłem Identyfikacji Elektronicznej.

Czym jest Krajowy Węzeł Tożsamości? To projekt elektronicznego systemu identyfikacji mający służyć Polkom i Polakom do szybkiego i zdalnego załatwiania swoich spraw urzędowych. Jeden integralny system ma łączyć w sobie wiele usług działających dziś osobno. Obywatele będą mogli załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu przy użyciu jednego loginu oraz zestawu bezpiecznych haseł.

Uruchomienie certyfikatów Krajowego Węzła Tożsamości narzucone jest przez Ministerstwo Cyfryzacji.

Wszystkich, którzy chcą kupić zestaw oraz wprowadzić go do swojej platformy zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Oferujemy pełne wsparcie dla osób z całej Polski – wszelkie formalności można załatwić zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Sprzedaż oraz aktywacja zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.