• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUproszczona księgowość w Krakowie

Uproszczona księgowość w Krakowie to usługa, którą wprowadziliśmy do swojej oferty po to, aby móc świadczyć kompleksową pomoc księgową dla wszystkich przedsiębiorców. Nie chcemy koncentrować się tylko na określonej grupie, bo uważamy, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi dla wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy.

Czym jest uproszczona księgowość w Krakowie? Uproszczona księgowość to ten łatwiejszy i mniej skomplikowany rodzaj księgowości w porównaniu do księgowości pełnej. Tylko niektóre firmy mają możliwość korzystania z tego przywileju. W księgowości uproszczonej przedsiębiorcy mogą wybrać sobie jedną z trzech form do których należy: ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa oraz Księgowa Przychodów i Rozchodów. Mimo tego, że jest to prosty sposób prowadzenia księgowości, nie chcemy aby przedsiębiorca był skazany wyłącznie na siebie.

Nasza usługa „uproszczona księgowość w Krakowie” przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś dowiedzieć się o niej czegoś więcej? Zapraszamy na spotkanie! Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.