• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUmowa kupna spółki z o.o.

Z nieuczciwością w świecie biznesu spotkać można się niemal na każdym kroku. Przedsiębiorcy uporczywie starają się obniżać swoje przychody w celu zmniejszenia podatku, firmy manipulują wynikiem finansowym aby pozyskać inwestorów, a businessmani wystawiają swoje zadłużone przedsiębiorstwa na sprzedaż jako podmioty o czystej historii gospodarczej.

Wbrew pozorom sytuacje, w których czyste spółki okazują się być firmami z długami, posiadającymi zobowiązania wobec osób trzecich, co skutecznie maskuje umowa kupna spółki z o.o. zdarzają się niezwykle często. Umowa kupna spółki z o.o. należy do jednych z tych dokumentów, które powinno się kilkukrotnie przeczytać nim opatrzy się je swoim podpisem. Warto zgłosić się do doradcy księgowego, który dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości przepisów prawnych pomoże nam wyłapać wszystkie ewentualne pułapki, które sprzedający zastawia na niczego nieświadomych przedsiębiorców.

Zakup gotowego podmiotu zawsze wiąże się z ryzykiem, można je jednak zminimalizować konsultując swoją decyzję z ekspertem oraz żądając od sprzedającego notarialnego potwierdzenia braku założeń.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.