• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTryb zakładania spółki komandytowej

Jakie elementy obejmuje tryb zakładania spółki komandytowej?

- sporządzenie umowy- w formie aktu notarialnego
- rejestracja w KRS
- rejestracja w ZUS (zgłoszenie spółki jako płatnika składek)
- rejestracja w US (zgłoszenie spółki jako podatnika, uzyskanie numeru NIP)
- rejestracja w GUS (otrzymanie numeru statystycznego REGON)

Czynności jest wiele. Trzeba zająć się formalnościami, których nikt nie lubi i na koniec jeszcze oczekiwać około miesiąca na decyzję z urzędu. Wniosek? Skorzystaj z naszej pomocy i nie trać czasu oraz nerwów! Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi elementami, a w dodatku doradzimy w zakresie odpowiednich kodów PKD. Tryb zakładania spółki komandytowej z nami to sama przyjemność. Korzystając z usługi nie musisz się martwić zupełnie o nic. Zaufało nam już wiele osób. Są zadowolone z wybrania właśnie naszej oferty. Również Ty możesz dołączyć do ich grona. Jeśli jesteś zainteresowany, to czekamy na Twój kontakt. Zrób krok do przodu, zacznij prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, realizuj cele i osiągaj sukcesy. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.