• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTermin zgłaszania zmian do KRS

Dokonanie jakiejkolwiek zmiany w umowie spółki zobowiązuje do aktualizacji danych w KRS. Krajowy Rejestr Sądowy stanowi źródło informacji na temat podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na terenie naszego kraju. Muszą w nim znajdować się dane zgodne ze stanem rzeczywistym, dlatego też istotne jest zgłaszanie zmian w trybie niemalże natychmiastowym.

Termin zgłaszania zmian do KRS wynosi 7 dni. W momencie podjęcia uchwały przez wspólników mają oni tydzień na to, aby złożyć w rejestrze stosowny wniosek. Jeżeli przedsiębiorca nie wywiąże się z obowiązującego go terminu, podjęte uchwały mogą okazać się nieprawomocne.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i dokonałeś, bądź planujesz dokonania jakiejś zmiany w umowie spółki, nie możesz zapomnieć o tym, że termin zgłaszania zmian do KRS obowiązuje wszystkich i nie możesz go przekroczyć. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz pomocy w kwestii aktualizacji danych w rejestrze, napisz do nas a chętnie Ci pomożemy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.