• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTanie wirtualne biuro

Myślisz o założeniu firmy, ale boisz się, że skończy się to niepowodzeniem? Obawiasz się, że nie uda Ci się wejść na drogę do sukcesu? Lękasz się, że nie poradzisz sobie sam w prowadzeniu firmy? Kto powiedział, że wszystkim musisz zajmować się sam? We wszystkim może pomóc Ci tanie wirtualne biuro. Wystarczy tylko, że skorzystasz z jego usług.

W jaki sposób tanie wirtualne biuro miało by Ci pomóc?Głównym argumentem na to jest fakt, że e-biura oferują prowadzenie wirtualnego sekretariatu, więc automatycznie z głowy masz obsługę urządzeń biurowych, odbieranie i wysyłanie korespondencji, odbieranie telefonów, obsługę skrzynki mailowej. To nie wszystko! To zalet wirtualnego biura należy także to, że oferuje Ci także obsługę prawną i księgową, przechowywanie dokumentów, wynajem sal konferencyjnych. Jak widzisz skorzystanie z usług jakie oferuje Ci tanie wirtualne biuro pozwala Ci w łatwy sposób na znaczne zaoszczędzenie kosztów, uzyskanie prestiżowego adresu, bo możesz prowadzić firmę pod ich adresem, eliminujesz całkowicie koszty związane z zatrudnianiem pracowników administracyjno-biurowych. Cięcie kosztów na starcie? Czego chcieć więcej!

Postaw na rozwój firmy bez wychodzenia z domu. Wstąp na drogę do zwycięstwa razem w e-biurem! Kraków.. odpowiada Ci to miejsce na założenie firmy? Skontaktuj się z naszym biurem, które oferuje Ci tanie wirtualne biuro w Krakowie. Zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.