• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTanie wirtualne biuro

Myślisz o założeniu firmy, ale boisz się, że skończy się to niepowodzeniem? Obawiasz się, że nie uda Ci się wejść na drogę do sukcesu? Lękasz się, że nie poradzisz sobie sam w prowadzeniu firmy? Kto powiedział, że wszystkim musisz zajmować się sam? We wszystkim może pomóc Ci tanie wirtualne biuro. Wystarczy tylko, że skorzystasz z jego usług.

W jaki sposób tanie wirtualne biuro miało by Ci pomóc?Głównym argumentem na to jest fakt, że e-biura oferują prowadzenie wirtualnego sekretariatu, więc automatycznie z głowy masz obsługę urządzeń biurowych, odbieranie i wysyłanie korespondencji, odbieranie telefonów, obsługę skrzynki mailowej. To nie wszystko! To zalet wirtualnego biura należy także to, że oferuje Ci także obsługę prawną i księgową, przechowywanie dokumentów, wynajem sal konferencyjnych. Jak widzisz skorzystanie z usług jakie oferuje Ci tanie wirtualne biuro pozwala Ci w łatwy sposób na znaczne zaoszczędzenie kosztów, uzyskanie prestiżowego adresu, bo możesz prowadzić firmę pod ich adresem, eliminujesz całkowicie koszty związane z zatrudnianiem pracowników administracyjno-biurowych. Cięcie kosztów na starcie? Czego chcieć więcej!

Postaw na rozwój firmy bez wychodzenia z domu. Wstąp na drogę do zwycięstwa razem w e-biurem! Kraków.. odpowiada Ci to miejsce na założenie firmy? Skontaktuj się z naszym biurem, które oferuje Ci tanie wirtualne biuro w Krakowie. Zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.