• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTanie e-biuro Kraków

Chciałbyś rozwinąć swoją działalność, ale ciągle brakuje na to odpowiednich środków? Szukasz jakiegoś sposobu, który pomoże Ci zaoszczędzić w firmie dodatkowe pieniądze? Skorzystaj z rozwiązania, które zyskuje coraz większą popularność w gronie przedsiębiorców - tanie e-biuro Kraków. Ciesz się możliwością rozwoju swojej firmy i pokonaj konkurencję.

Dlaczego tanie e-biuro Kraków? Odpowiedź jest prosta: pozwala Ci wiele zaoszczędzić. Korzystając z wirtualnego biura zyskujesz prestiżowy adres, który przyciąga masę klientów, dodatkowo otrzymujesz miejsce do przeprowadzania spotkań z klientami czy też pracownikami. Kolejną zaletą wirtualnego biura są jego pracownicy, którzy zajmują się Twoją pocztą, telefonami oraz pomagają Ci we wszystkim w prowadzeniu Twojej działalności gospodarczej.

Jak więc łatwo zauważyć tanie e-biuro Kraków daje Ci ogrom korzyści, z których musisz skorzystać. Poznaj naszą ofertę przygotowaną dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i podejmij współprace. Oszczędzaj i rozwijaj swoją działalność dzięki naszym specjalistom!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.