• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTania rachunkowość małopolskie

Tania rachunkowość małopolskie to oferta skierowana do podmiotów gospodarczych, które prowadzą działalność gospodarczą na terenie województwa małopolskiego. Wiele firm boryka się z problemem prowadzenia księgowości w swojej firmie, oferta ta będzie dla nich idealnym rozwiązaniem.

W ofercie tej ujęte zostały kompleksowe usługi księgowe o najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Każdy z przedsiębiorców indywidualnie dobiera sobie pakiet usług, które zapewnią mu obsługę księgowości w firmie. Oferta tania rachunkowość małopolskie została opracowana z myślą o przedsiębiorcach, który obarczeni są obowiązkiem prowadzenie pełnej księgowości i zobowiązani są do wykonaniu wielu czynności z zakresu sprawozdawczości finansowej.

Brak odpowiedniej wiedzy oraz natłok wielu formalności powodują, że przedsiębiorcy nie są w stanie samodzielnie prowadzić księgowości w swojej firmie. Warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych jednostek i zapewnić sobie wysokiej jakości usługi oraz pomoc specjalistów z dziedziny rachunkowości.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.