• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTania rachunkowość

Tania rachunkowość to z pewnością coś, czego szuka większość przedsiębiorców. Dlaczego? Głównym tego powodem jest fakt, że pozwala to na znaczną oszczędność, czyli możliwość zainwestowania w coś, co pozwoli na wybicie się ponad wszechobecną konkurencję. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy przebierają w ofertach i ciągle szukają. My proponujemy Ci naszą Kancelarię, która ceni sobie to, że tania rachunkowość jest ważna dla przedsiębiorców.

Tania rachunkowość jest dobra tylko wtedy, gdy idzie w parze z profesjonalizmem, doświadczeniem i dobrymi rozwiązaniami. Z pewnością nasuwa się pytanie „czy to możliwe?”. Tak, z naszą Kancelarią wszystko jest możliwe. Oferujemy Ci wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, które pozwala na wybór najkorzystniejszych i profesjonalnych rozwiązań dla klientów oczywiście za niską cenę.

Nie możesz w to uwierzyć? Tania rachunkowość to coś, z czego musisz skorzystać. Poznaj naszą ofertę. Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.