• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSzybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych

Spółka z oo komandytowa jest nowością na rynku spółek. Zawiera ona w sobie zarówno cechy spółki komandytowej jak i spółki z o.o. Celem tego połączenia jest osiągnięcie optymalizacji podatkowej. Spółka z oo jest w tej formie komplementariuszem. Rolę komandytariusza pełni osoba fizyczna – wspólnik spółki komandytowej.

Szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych jest możliwe poprzez skorzystanie z pomocy naszej firmy, która dzięki swoim specjalistom przeprowadzi Cię przez całą rejestrację w najszybszy, ale profesjonalny sposób. Amatorskie podejście do sprawy i powierzenie Twojej firmy nieodpowiednim ludziom tylko oddali Cię o sukcesu jaki możesz osiągnąć z nami.
Drugim sposobem na szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych jest zakup takowej spółki. Jest to najszybsza i najbezpieczniejsza metoda. Po zakupie gotowej spółki, możesz prowadzić firmę już po kilku dniach. Nie obchodzą Cię żadne formalności. Nie musisz denerwować się staniem w kolejkach w urzędach. Wszystkie papierkowe sprawy są już załatwione. Do Ciebie należy tylko zmiana danych i już możesz pracować na sukces.

Zainteresowany którymś ze sposobów na szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych? Skontaktuj się więc z naszymi doradcami. Zapoznaj się z naszą ofertą. Zadzwoń lub wyślij zapytanie na naszej stronie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych