• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSzybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych

Spółka z oo komandytowa jest nowością na rynku spółek. Zawiera ona w sobie zarówno cechy spółki komandytowej jak i spółki z o.o. Celem tego połączenia jest osiągnięcie optymalizacji podatkowej. Spółka z oo jest w tej formie komplementariuszem. Rolę komandytariusza pełni osoba fizyczna – wspólnik spółki komandytowej.

Szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych jest możliwe poprzez skorzystanie z pomocy naszej firmy, która dzięki swoim specjalistom przeprowadzi Cię przez całą rejestrację w najszybszy, ale profesjonalny sposób. Amatorskie podejście do sprawy i powierzenie Twojej firmy nieodpowiednim ludziom tylko oddali Cię o sukcesu jaki możesz osiągnąć z nami.
Drugim sposobem na szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych jest zakup takowej spółki. Jest to najszybsza i najbezpieczniejsza metoda. Po zakupie gotowej spółki, możesz prowadzić firmę już po kilku dniach. Nie obchodzą Cię żadne formalności. Nie musisz denerwować się staniem w kolejkach w urzędach. Wszystkie papierkowe sprawy są już załatwione. Do Ciebie należy tylko zmiana danych i już możesz pracować na sukces.

Zainteresowany którymś ze sposobów na szybkie zakładanie spółek z o.o. komandytowych? Skontaktuj się więc z naszymi doradcami. Zapoznaj się z naszą ofertą. Zadzwoń lub wyślij zapytanie na naszej stronie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.