• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSzybkie zakładanie spółek komandytowych

Pojęcie „szybkie zakładanie spółek komandytowych” kojarzy się nam z czymś szybko zrobionym, ale niekoniecznie dobrze. Tak jest w większości przypadkach, jeśli robimy coś w pośpiechu. Jednak wyjątkiem od tej reguły jest zakładanie spółek. Można to zrobić na kilka sposobów.

Jedną z metod na szybkie zakładanie spółek komandytowych jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanych firm, które dzięki swoim doświadczonym pracownikom pomogą Ci założyć Twoją firmę w przeciągu kilku dni. Jest to bezpieczniejszy sposób w przeciwieństwie do samodzielnej rejestracji. Jeżeli weźmiesz wszystkie załatwienia na swoją głowę, to z pewnością pogubisz się w tym wszystkim i wystąpią zapewne jakieś błędy. Jeżeli chcesz założyć firmę szybko, to o pomyłkach nie ma mowy.

Powierz się w ręce wykwalifikowanych osób. Nasza firma umożliwia Ci szybkie zakładanie spółek komandytowych poprzez profesjonalną rejestrację. Bądź pewny swojej firmy. Zacznij swój sukces już na początku prowadzenia działalności. Skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej na temat rejestracji spółki komandytowej.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.