• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaStała obsługa prawna w Krakowie

Zakres prawa w obrębie, którego przedsiębiorcy prowadzą działalność gospodarczą jest bardzo szeroki, trudno znać wszystkie regulacje prawne jakie aktualnie regulują system gospodarczy w Polsce. W następnie różnych zdarzeń może okazać się, że podmiot gospodarczy będzie musiał skorzystać z doradztwa prawnego. Eksperci, którzy biegle znają wszystkie przepisy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania.

Stała obsługa prawna w Krakowie to jedna z usług jakie oferuje nasza Kancelaria wszystkim przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą i mają jakieś wątpliwości w zakresie regulacji prawnych. Zachęcamy Państwa do stałej współpracy, ponieważ dzięki temu znacznie łatwiej będzie naszym ekspertom udzielać Państwu trafnych porad. Bardzo ważne jest dokładane przeanalizowanie problemu i dostosowanie rozwiązania do charakteru prowadzonej działalności gospodarczej.

Nasza oferta „ stała obsługa prawna w Krakowie ” to propozycja, która cieszy się dużym zainteresowanie podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do kontaktu, szczegółowe informacje zostaną udzielone przez naszych konsultantów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.