• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż założonych spółek z o.o.

Nie ma sensu po raz kolejny pisać o tym jak uciążliwy bywa proces rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jak ogromną ilość dokumentów i wniosków należy przedłożyć oraz jaką liczbę urzędów i instytucje koniecznie trzeba odwiedzić. Lepiej skupić się na rozwiązaniu, które pozwala rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej pomijając proces rejestracji. Tym rozwiązaniem jest sprzedaż założonych spółek z o.o., którą zajmują się przede wszystkim doradcy księgowi i biura w których są oni zatrudniani.

Nie mają oni najmniejszego problemu z procedurą zakładania spółek. Doskonale zdają sobie sprawę jakie kroki i w jakiej kolejności muszą podjąć w trakcie wykonywania tej procedury. Mają doświadczenie pozwalające tworzyć bezbłędne wnioski, które zawsze rozpatrywane są pozytywnie, a dzięki znajomości kruczków prawnych przyspieszają cały proces. Ze względu na ogromne zainteresowanie jakim cieszą się gotowe, czyste spółki, nie mają oni kłopotów ze znalezieniem klientów chcących nabyć od nich firmy. Jest to dla przedsiębiorców bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu, w zasadzie za sprawą jednego podpisu mogą podjąć działania.

Sprzedaż założonych spółek z o.o. być może już niebawem całkowicie zdominuje świat biznesu i w przyszłości przedsiębiorcy na dobre zrezygnują z dokonywania samodzielnej rejestracji. Jeżeli Państwo również chcą z niej zrezygnować i nabyć spółkę zapraszam do kontaktowania się z naszą kancelarią.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.