• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż usługi wirtualny adres

Sprzedaż spółek z o.o.Sprzedaż usługi wirtualny adres nie jest prosta. Głównie dlatego iż przedsiębiorcy w naszym kraju nie są skorzy do stosowania nowych rozwiązań. Preferują sprawdzone metody, wypracowane na przestrzeni lat. Kolejnym powodem jest fakt, iż część z nich nie ma pojęcia o tym co to jest wirtualne biuro i jakie korzyści może ono im zapewnić.

E-biuro to opcja idealna dla businessmanów, dla których wynajmowanie powierzchni biurowej jest całkowicie zbędne, nie chcą jednak aby ich prywatny adres była adresem rejestrowym firmy. Mogą oni zapewnić sobie nie tylko oszczędności wynikające z likwidacji konieczności wynajmu biura ale także lokalizację przedsiębiorstwa w centrum miasta, która ich firmie doda prestiżu. Przedsiębiorca nie musi martwić się, że jego brak fizycznej obecności w siedzibie spółki będzie stwarzał problemy. Współpraca może odbywać się drogą mailową, a dostarczona korespondencja może być przesyłana na wskazany adres bądź skanowana i wysyłana pocztą elektroniczną. Kolejnym plusem jest obsługa klientów na najwyższym poziomie. Wirtualne biuro zapewnia pakiet usług biurowych, w tym właśnie profesjonalny kontakt z klientem.

Sprzedaż usługi wirtualny adres to zajęcie pracowników zatrudnionych w naszej firmie. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat e-biura i podjąć współpracę zapraszam do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.