• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż usługi wirtualne biuro

Sprzedaż usługi wirtualne biuro to usługa przeznaczona dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zminimalizować koszty prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Dlaczego?

Zacznijmy od początku. Dlaczego adres jest tak ważny? Głównym powodem tego jest fakt, że to on przyciąga uwagę klientów. To od niego wszystko się zaczyna, gdyż to on decyduje w pewnej mierze o tym, czy klient zdecyduje się na współpracę z naszą firmą. Sam z pewnością wolałbyś prowadzić interesy z firmą, która ma dobrą lokalizację pozwalającą na łatwy i szybki dostęp.
Co Ci daje wirtualne biuro? W ofercie mamy sale konferencyjne, które pozwolą Ci organizować spotkania z klientami czy też zebrania z pracownikami. Oferujemy Ci także pełną pomoc związaną z odbiorem korespondencji oraz wirtualny sekretariat.

Czerp korzyści z naszej pomocy. Przekonaj się, że sprzedaż usługi wirtualne biuro jest stworzona właśnie dla Ciebie! Oszczędzaj z naszą firmą. Minimalizuj koszty – maksymalizuj inwestycje i rozwój firmy. Czekamy na Ciebie! Zapraszamy do współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.