• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki z siedzibą w Warszawie

Sprzedaż spółki z siedzibą w Warszawie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Z usługi tej korzystają zarówno warszawiacy, jaki osoby z innych części Polski, którzy właśnie w stolicy chcą podjąć działalność gospodarczą.

Osoby mieszkające w Warszawie najczęściej decydują się na zakup gotowego podmiotu z dwóch powodów.
Pierwszym z nich jest chęć natychmiastowego rozpoczęcia prowadzenia firmy, co za pośrednictwem rejestracji nie byłoby możliwe ponieważ zakładanie spółki jest procesem czasochłonnym i trwa nawet kilka tygodni. Drugim powodem jest możliwość ograniczenia wszystkich formalności związanych z rejestracją, takich jak sporządzeni umowy u notariusza, wypełnianie formularzy i składanie wniosków o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

Sprzedaż spółki z siedzibą w Warszawie jest usługą, z której korzystają również osoby niemieszkające na co dzień w stolicy, którzy dostrzegają potencjał inwestycyjny, jaki mają duże miasta i zdają sobie sprawę, z tego jak szeroki rynek zbytu stanowi Warszawa.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00