• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki wielkopolskie

Zakładając własną spółkę, należy zdawać sobie sprawę z szybkich zmian zachodzących na rynku przedsiębiorców. Na niektóre działalności popyt jest chwilowy, zaś inne będą nieustannie cieszyły się zainteresowaniem Klientów. „Sprzedaż spółki Wielkopolskie” to jedno z wielu ogłoszeń, które można spotkać w życiu codziennym. Dlaczego przedsiębiorcy sprzedają firmy ? Być może właśnie dlatego, że jest zbyt duża konkurencja lub po prostu nie ma Klientów na oferowane towary lub usługi.

Co myśli przedsiębiorca w takiej sytuacji ? „Sprzedaż spółki Wielkopolskie, a potem pomyślę o czymś nowym i bardziej oryginalnym...” - mam rację, prawda ? No właśnie. Ważne jest jednak, aby ten nowy pomysł rzeczywiście mógł spotkać się z zainteresowaniem ze strony Klientów, ponieważ to właśnie oni stanowią najważniejsze ogniwo w każdej działalności. Nie ważne czy jesteś przedsiębiorcą nowym, czy już długo działającym na rynku ! Ważne jest to, jaki masz pomysł i jak będziesz potrafił pokierować swoją firmą. W tym celu radzę Ci, abyś przed przystąpieniem do działań, rozważył wszystkie możliwe „za” i „przeciw”. Wówczas będziesz wiedział na czym stoisz i jakie masz szanse zaistnienia na rynku.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.