• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki śląskie

Sprzedaż spółki śląskie to korzystna oferta, która powstała dzięki analizie potrzeb nowych przedsiębiorców. Na pytanie kupno czy rejestracja spółki odpowiedź jest prosta. Zakup, ponieważ on umożliwia nam szybszy start działalności, daje wygodę i oszczędność czasu.
Porównując koszty związane z obydwoma wariantami, można dojść do wniosku, że niewiele się od siebie różnią, dlatego nie ma nad czym się zastanawiać. Gotowe spółki wyposażone są też w niezbędne dokumenty, numery NIP i numery REGON, co bardzo ułatwia zadanie. W dodatku nabyć spółkę można z dnia na dzień, dzięki czemu szybciej uruchomisz swoją działalność. Czyż to nie wspaniałe? Oczywiście, że tak. Kuszące jest także to, że Ty będziesz szefem i będą liczyć się Twoje decyzje. Założenie działalności nie jest już ograniczone, każdy może dziś to zrobić. Po co więc zwlekać z rejestracją, skoro istnieje opcja zakupu.

Urzędowe kolejki? Formalności związane z wypełnianiem dokumentów? To nie dla ludzkich nerwów. Skorzystaj z oferty sprzedaż spółki śląskie i ciesz się własną firmą od zaraz.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.