• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki - pośrednictwo

Przytłacza Cię nadmiar obowiązków wynikających z prowadzenia własnej działalności gospodarczej? Znudziło Ci się ciągłe pilnowanie terminów, bieganie po urzędach i ten nieustanny stres? Chciałbyś zacząć coś nowego, coś innego? Oferujemy Ci sprzedaż spółki – pośrednictwo, abyś mógł realizować swoje plany!

Dlaczego „sprzedaż spółki – pośrednictwo” miałoby Ci pomóc? Jeżeli masz zamiar zacząć coś nowego, niezwiązanego z prowadzeniem firmy to najpierw musisz się jej „pozbyć”. Nie warto likwidować działalności, bo nic na tym nie zyskasz. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedaż spółki, ponieważ otrzymasz za to dodatkowe pieniądze, które pomogą Ci spełniać marzenia. Nadal musisz myśleć strategicznie i analizować wszystkie za i przeciw działań. Najlepszym rozwiązaniem, które przyniesie Ci najwięcej korzyści jest skorzystanie z usług naszych specjalistów. Znajdziemy odpowiedniego kupca, sporządzimy umowę i będziemy czuwać nad całym procesem sprzedaży. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz u nas!

Zainteresowany usługą sprzedaż spółki – pośrednictwo? Nie czekaj tylko zadzwoń do nas! Dowiedz się więcej o naszej ofercie. Postaw na profesjonalizm, by móc bezpiecznie zacząć robić coś nowego! Skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.