• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż Spółki Mazowieckie

Kończysz szkołę albo rozglądasz się za znalezieniem nowej pracy ? Długo zastanawiasz się nad tym, co mógłbyś robić, co pozwoli Ci jednocześnie realizować swoje pasje. W końcu znalazłeś pomysł na życie – chcesz kupić spółkę. Wiesz, co chcesz robić w najbliższej przyszłości, a tym, co teraz Ci pozostało do zrobienia, to rozejrzeć się za czymś konkretnym, co mogłoby Cię zainteresować. Szukasz w prasie, szukasz w Internecie..Nagle jest ! Udało się ! Trafiasz na ogłoszenie: „Sprzedaż Spółki Mazowieckie !”. Nie zwlekaj i jeżeli tylko jesteś przekonany o tym, że chciałbyś nabyć spółkę, to od razu korzystaj z okazji, ponieważ zanim się obejrzysz, ktoś Cię ubiegnie, a Ty będziesz pluł sobie w brodę, że nie zacząłeś działać w odpowiednim momencie. Chcesz, aby tak było ? Podejrzewam, że nie, więc nie pozwól, aby zwykłe niedopatrzenie i zbyt długotrwałe rozważanie, zepsuły Twoje plany i marzenia. Myślę, że powinnam wyjaśnić jeszcze jedną kwestię. Otóż „Sprzedaż Spółki Mazowieckie ” nie dotyczy jedynie przedsiębiorców z tego konkretnego województwa. Taką spółkę może nabyć każdy, komu tylko odpowiada rodzaj i obszar działalności oferowanej firmy. sprzedaż spółki mazowieckieZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.