• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż Spółki Mazowieckie

Kończysz szkołę albo rozglądasz się za znalezieniem nowej pracy ? Długo zastanawiasz się nad tym, co mógłbyś robić, co pozwoli Ci jednocześnie realizować swoje pasje. W końcu znalazłeś pomysł na życie – chcesz kupić spółkę. Wiesz, co chcesz robić w najbliższej przyszłości, a tym, co teraz Ci pozostało do zrobienia, to rozejrzeć się za czymś konkretnym, co mogłoby Cię zainteresować. Szukasz w prasie, szukasz w Internecie..Nagle jest ! Udało się ! Trafiasz na ogłoszenie: „Sprzedaż Spółki Mazowieckie !”. Nie zwlekaj i jeżeli tylko jesteś przekonany o tym, że chciałbyś nabyć spółkę, to od razu korzystaj z okazji, ponieważ zanim się obejrzysz, ktoś Cię ubiegnie, a Ty będziesz pluł sobie w brodę, że nie zacząłeś działać w odpowiednim momencie. Chcesz, aby tak było ? Podejrzewam, że nie, więc nie pozwól, aby zwykłe niedopatrzenie i zbyt długotrwałe rozważanie, zepsuły Twoje plany i marzenia. Myślę, że powinnam wyjaśnić jeszcze jedną kwestię. Otóż „Sprzedaż Spółki Mazowieckie ” nie dotyczy jedynie przedsiębiorców z tego konkretnego województwa. Taką spółkę może nabyć każdy, komu tylko odpowiada rodzaj i obszar działalności oferowanej firmy. sprzedaż spółki mazowieckieDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.