• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki Katowice

Spotykając się z ogłoszeniem, które brzmi „sprzedaż spółki Katowice” niejednokrotnie zastanawiałam się nad tym, co skłania przedsiębiorców do „pozbywania się” swojego biznesu... Z czasem uświadomiłam sobie, że czynników może być naprawdę wiele. Prowadzenie firmy bez Klientów i pomysłu na jej rozwój ? Zajmowanie się w życiu czymś, co w ogóle nie interesuje danej osoby ? Plan na coś całkowicie nowego i unikalnego ? Różnie w życiu bywa tak, jak różni są ludzie (w tym przypadku przedsiębiorcy).

W czasach, kiedy każdy chce mieć kontrolę nad swoją pracą, wydawać by się mogło, że najlepszym wyjściem jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dużo w tym racji, ale nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele załatwień go czeka. Znalezienie ogłoszenia „Sprzedaż spółki Katowice” to dopiero początek, bo w następnej kolejności czeka Cię sporo załatwień. Spółkę należy sprawdzić, a nie każdy posiada wystarczające do tego umiejętności. W takiej sytuacji polecam Ci, abyś skorzystał z oferty naszej firmy, która dokładnie „prześwietli” przeszłość znalezionej przez Ciebie spółki i przedstawi Ci dokładnie sporządzone wnioski, które z pewnością będą dla Ciebie ułatwieniem w podjęciu ostatecznej decyzji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.