• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. z 2009 roku

Oferowana przez nas usługa sprzedaż spółek z o.o. z 2009 roku w głównej mierze skupia się na przedsiębiorcach ceniących sobie czas. Wieloletnie doświadczenie w zakładaniu spółek pozwala nam stwierdzić, że proces rejestracyjny jest długotrwały i często napotyka na swojej drodze przeszkody. Warto więc już na samym początku zadbać o szybką możliwość prowadzenia własnej firmy.

Sprzedaż spółek z o.o. z 2009 roku daje przedsiębiorcom możliwość prowadzenia firmy już następnego dnia po dokonaniu zakupu. Klient otrzymuje od nas w pełni przygotowany podmiot, z nadanymi numerami NIP, REGON oraz wpisem do KRS. Przedsiębiorca decydując się na naszą usługę jaką jest sprzedaż spółek z o.o. z 2009 roku otrzymuje ogromną oszczędność czasu, który później może zostać wykorzystany na rozwój firmy. Konkurencja firm na rynku rośnie z dnia na dzień i warto szukać rozwiązań dających możliwość wybicia się ponad inne podmioty. Skorzystanie z naszych usług daje gwarancję rozsądnego oraz właściwego zarządzania firmą, co pozwala na osiągnięcie sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów – skorzystaj ze świadczonych przez nas usług. Postaw na bezpieczne i profesjonalne rozwiązania, które otrzymasz korzystając z naszej pomocy. Postaw na doświadczenie naszych ekspertów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.