• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. Warszawa

Chcesz prowadzić, a może już posiadasz własna firmę? Ze względu na zasady obowiązujące w tej formie prowadzenia działalności gospodarczej wybrałeś spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy może jest tak, że nie chcesz już dalej posiadać spółki i myślisz nad jej sprzedażą? Jesteś w bardzo komfortowej sytuacji, gdyż Twoja spółka znajduje się w stolicy kraju.

Duże miasto, w dodatku centrum to daje jeszcze większy rynek zbytu. Przyszli potencjalni klienci, na bieżąco śledzą ogłoszenia spółek na sprzedaż m.in. w internecie. Wpisz w wyszukiwarce: „sprzedaż spółek z o.o. Warszawa” a sam się przekonasz.
W wynikach wyszukiwania znaleźć można zarówno nowe, jak i spółki już działające i posiadające własną historię. Jedne i drugie bez problemu znajdą nowego właściciela.

Zakup gotowej spółki zmniejsza koszty, gdyż jest tańszy od całościowej rejestracji. Oszczędza też czas, jaki trzeba poświęcić na zarejestrowanie spółki i załatwienie wszystkich spraw z nią związanych.
Warto zapoznać się z tematem: „sprzedaż spółek z o.o. Warszawa” a będzie można zacząć czerpać korzyści i radość z prowadzenia własnej spółki z o.o. w wielkim mieście - Warszawie.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.