• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. opolskie

W zwyczaju polaków leży korzystanie z usług firm, które zlokalizowane są niedaleko od miejsca prowadzenia przez nich działalności. Często to właśnie lokalizacja stanowi czynnik decydujący o zawarciu lub ewentualnej rezygnacji z podjęcia współpracy.

Tak samo jest niestety jeśli chodzi o sprzedaż i rejestrację spółek. Sprzedaż spółek z o.o. opolskie, mazowieckie czy małopolskie firmy często oferują nie tylko lokalnym przedsiębiorcom ale również i tym, którzy chcą podjąć się prowadzenia własnej działalności w odległych częściach kraju. W ofercie naszej firmy, pomimo iż swoją siedzibę posiada ona w Małopolsce, znaleźć można sprzedaż spółek z o.o. opolskie. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy tani dojazd do klienta oraz możliwość przeprowadzenia transakcji niezależnie od lokalizacji. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy z całej Polski, świadczymy, które pomimo konieczności dojazdu oferowany są w konkurencyjnych i bardzo atrakcyjnych cenach.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00