• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. lubelskie

Jak już zapewne niejednokrotnie udało się Państwu przeczytać, że zakup gotowej spółki zarejestrowanej pod sprzedaż stanowi najszybszy i najbardziej opłacalny sposób rozpoczynania prowadzenia działalności. Przedsiębiorcy z Lublina również coraz częściej rezygnują z procedury zakładania podmiotu gospodarczego na rzecz zakupu nowego.

Sprzedaż spółek z o.o. lubelskie firmy oferują już od dawna. Nim skorzysta się z ich usług warto jednak sprawdzić oferty przedsiębiorstw świadczących podobne usługi w innych częściach kraju. Być może okaże się, że znajdziemy firmę, która posiada idealnie odpowiadający nam podmiot na sprzedaż. Nie musimy rezygnować ze współpracy z nią ze względu na odległość.

Sprzedaż spółek z o.o. lubelskie firmy oferują na miejscu, są jednak i takie firmy dla których lokalizacja nie stanowi przeszkody. Jeśli znajdziemy odpowiednie przedsiębiorstwo, z którym chcemy podjąć współpracę, powinniśmy upewnić się, że nie posiada ona możliwości dojazdu do Klienta. Bardzo często zdarza się, że nawet pomimo konieczności doliczenia kosztów dojazdu przedstawiciela, przedsiębiorca i tak płaci mniej niż za zakup w lokalnej firmie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00