• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z licencją na spedycję

Niektóre formy działalności wymagają odpowiedniej licencji czy koncesji. Przykładem może być firma spedycyjna czy transportowa. Jednakże sprzedaż spółek z licencją na spedycję także wymaga czasu. Likwidacja spółki z takim pozwoleniem będzie nierozsądne a co większa nie ma sensu tracić czas na sporządzenie ogłoszenia: „sprzedaż spółek z licencją na spedycję”. Nie masz nawet pewności czy ktoś zwróci na nie uwagę.

Nieraz warto sięgnąć po pomoc. Tę pomoc oferujemy my. Osobiście nie zajmujemy się skupem spółek, ale co ważniejsze pośredniczymy między nabywcą a sprzedawcą. Dzięki prowadzonej przez Nas bazie osób zainteresowanych sprzedażą oraz zakupem spółek, każda osoba w stanie jest znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dzięki naszej pomocy nie będziesz musiał przejmować się sporządzeniem umowy czy załatwieniem notariusza. Nadzorujemy cały proces, staramy się, aby obie strony transakcji były zadowolone.

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany co do możliwości sprzedaż spółek z licencją na spedycję, zadzwoń i poznaj więcej szczegółów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.