• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z kontem w banku

Oferowana przez nas sprzedaż spółek ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom otworzenia własnej firmy. Dobrze wiemy, że przedsiębiorca podejmując się otworzenia firmy narażony jest na długotrwałą drogę związaną z procedurą rejestracji. Nasza Kancelaria stara się w głównej mierze pomóc Klientom, aby mogli szybko i bezpiecznie prowadzić własną działalność.

Sprzedaż spółek z kontem w banku oferowana jest przez niektóre firmy zajmujące się zakładaniem spółek. My oferujemy naszym Klientom gotowe spółki, które są w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Spółki te nie posiadają historii gospodarczej i nie są zadłużone. To czyste spółki, które nie posiadają konta w banku, jednak zajmujemy się pomocą w tym zakresie. Zakup spółki to idealne rozwiązanie dla osób stawiających na bezpieczne rozwiązania.

Zakup spółki pomaga biznesmenom szybko otworzyć firmę. Dołącz i Ty do grona usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z naszą Kancelarią.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.