• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z kontem w banku

Oferowana przez nas sprzedaż spółek ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom otworzenia własnej firmy. Dobrze wiemy, że przedsiębiorca podejmując się otworzenia firmy narażony jest na długotrwałą drogę związaną z procedurą rejestracji. Nasza Kancelaria stara się w głównej mierze pomóc Klientom, aby mogli szybko i bezpiecznie prowadzić własną działalność.

Sprzedaż spółek z kontem w banku oferowana jest przez niektóre firmy zajmujące się zakładaniem spółek. My oferujemy naszym Klientom gotowe spółki, które są w pełni przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Spółki te nie posiadają historii gospodarczej i nie są zadłużone. To czyste spółki, które nie posiadają konta w banku, jednak zajmujemy się pomocą w tym zakresie. Zakup spółki to idealne rozwiązanie dla osób stawiających na bezpieczne rozwiązania.

Zakup spółki pomaga biznesmenom szybko otworzyć firmę. Dołącz i Ty do grona usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z naszą Kancelarią.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.