• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z historią

Popularność zyskuje sprzedaż spółek z historią. Coraz częściej możemy spotkać osoby, które chcą zakończyć prowadzenie działalności nie likwidując przy tym działalności. Wynika to między innymi z tego, że sprzedaż spółek z historią jest bardziej opłacalna niż likwidacja, która trwa kilka tygodni i trzeba wypełnić sporo dokumentów i donieść do odpowiednich urzędów. W zależności od stażu spółki, jej historii, wysokości obrotów, poziomu zadłużenie czy wypracowanego zysku ceny za taką spółkę sięgają nawet kilku tysięcy.

Chcą pomóc zarówno osobom, które chcą sprzedać taką spółkę i osobom, które chcą nabyć taką spółkę z historią proponujemy pośrednictwo w sprzedaży/zakupie. Usługa pośrednictwa polega na tym, że Kancelaria znajduje odpowiednią spółkę do sprzedaży oraz osobę chcącą nabyć taką spółkę i przeprowadza proces przejęcia, tworzy dokumenty niezbędne do poprawnego przejęcie udziałów, umawia spotkanie u notariusza.

Wszystkich zainteresowanych spółką z historią prosimy o kontakt w sprawie pośrednictwa z naszym przedstawicielem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.