• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z historią

Popularność zyskuje sprzedaż spółek z historią. Coraz częściej możemy spotkać osoby, które chcą zakończyć prowadzenie działalności nie likwidując przy tym działalności. Wynika to między innymi z tego, że sprzedaż spółek z historią jest bardziej opłacalna niż likwidacja, która trwa kilka tygodni i trzeba wypełnić sporo dokumentów i donieść do odpowiednich urzędów. W zależności od stażu spółki, jej historii, wysokości obrotów, poziomu zadłużenie czy wypracowanego zysku ceny za taką spółkę sięgają nawet kilku tysięcy.

Chcą pomóc zarówno osobom, które chcą sprzedać taką spółkę i osobom, które chcą nabyć taką spółkę z historią proponujemy pośrednictwo w sprzedaży/zakupie. Usługa pośrednictwa polega na tym, że Kancelaria znajduje odpowiednią spółkę do sprzedaży oraz osobę chcącą nabyć taką spółkę i przeprowadza proces przejęcia, tworzy dokumenty niezbędne do poprawnego przejęcie udziałów, umawia spotkanie u notariusza.

Wszystkich zainteresowanych spółką z historią prosimy o kontakt w sprawie pośrednictwa z naszym przedstawicielem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.