• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z długami

Twoja firma przeżyła już okres świetności i teraz dopadł ją kryzys? W obecnej chwili jest zadłużona, a Ty nie wiesz co zrobić w takiej sytuacji? Zapoznaj się z hasłem „sprzedaż spółek z długami” i rozwiąż swój problem raz na zawsze. Jeżeli nie chcesz mieć z nic wspólnego z tą spółką, to sprzedaj ją. Znajdź odpowiednią ofertę i pozbądź się problemu.

Sprzedaż spółek z długami... co to takiego? Głównie chodzi tutaj o to, że jeżeli jakaś firma jest w ciężkiej sytuacji finansowej, bo jedyne o czym może mówić to długi, które ją obciążają to najlepszym rozwiązaniem dla niej będzie sprzedaż takiej spółki. W internecie jest masa ofert i ogłoszeń typu „kupię zadłużoną spółkę”. Wystarczy, że poszukasz i znajdziesz to, czego szukasz. Warto jednak, abyś powierzył się w ręce wyspecjalizowanej firmy, która pomoże znaleźć Ci odpowiedniego kupca.

Powierz się w ręce specjalistów, czyli krótko mówiąc w nasze ręce. Nasza firma nie kupuje zadłużonych spółek, jednak oferujemy Ci pomoc w tej ciężkiej dla Ciebie sytuacji. Chcemy odjąć Ci ten kłopot z głowy, więc wyciągamy dla Ciebie pomocną dłoń. Nasza pomoc będzie polegała na pośrednictwie w sprzedaży tej spółki. Specjaliści, których w naszej firmie jest pod dostatkiem, znajdą dla Ciebie odpowiedniego kupca i przeprowadzą cały proces pośrednictwa sprzedaży Twojej spółki.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, w jaki sposób możemy Ci pomóc.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.