• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek z 2014

Gdy już podejmiemy decyzję związaną z założeniem firmy, kolejnym pytaniem może okazać się w jakiej formie chcemy prowadzić działalność. W zależności od potrzeb firmy, zakresu jej działalności, szacunkowej wielkości przedsiębiorstwa, liczby zatrudnionych pracowników musimy podjąć odpowiednią decyzję. Warto zastanowić się nad spółką z ograniczoną odpowiedzialnością m.in. ze względu na fakt, iż posiada wiele zalet oraz jest jedną z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej, a także jej nabycie jest bardzo proste, gdyż sprzedaż gotowych spółek z 2014 roku staje się coraz bardziej popularna. Ciekawą zaletą spółki z o.o. jest to, że można ją prowadzić nawet w pojedynkę – nie trzeba powoływać wspólnika, z nikim dzielić się zyskami. Sprzedaż gotowych spółek z 2014 roku to usługa, która pomaga w rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy.

Również w naszej ofercie znajdą Państwo gotowe spółki z o.o. z 2014 roku, dzięki którym podjęcie działalności będzie proste i szybkie. Posiadają one wszystkie numery potrzebne do prowadzenia działalności, różny okres istnienia na rynku, siedziby w najważniejszych miastach w Polsce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem spółki z o.o. z 2014 roku prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefon zamieszczony na naszej stronie internetowej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych