• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firmy Kraków

Oferta sprzedaż firmy Kraków stworzona została dla przyszłych przedsiębiorców, którzy pragną aby start w ich działalności był szybszy i prostszy. Jak to możliwe? Nasza firma posiada bowiem do sprzedaży spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, których samodzielna rejestracja trwa nawet miesiąc, a poza tym wymaga dopełnienia wielu formalności. Jeśli więc zdecydujesz się na ich zakup, będziesz mógł pominąć wyżej wymienione problemy.

Firmy na sprzedaż to gotowe podmioty, zarejestrowane już w KRS oraz wyposażone w numery NIP i REGON, z czystą sytuacją prawną, które umożliwiają rozpoczęcie działalności gospodarczej w ciągu dwóch dni od daty zakupu. Wystarczy w nich jedynie dokonać aktualizacji wpisów w sądzie rejestrowym, a reszta jest z głowy.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem sprzedaż firmy Kraków? To powiem Ci dodatkowo, że decyduje się na nie coraz więcej osób chcących prowadzić swój własny biznes. Zachęcamy również Ciebie, a jeśli już jesteś przekonany, nie czekaj! Zadzwoń, skorzystaj i ciesz się dobrym wyborem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.