• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firm 2012

Zakładanie własnej działalności gospodarczej jest ostatnio bardzo popularne. Dlatego oferujemy sprzedaż firm 2012. Posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które możesz od nas kupić.
Spółki z o.o., które mamy na sprzedaż zostały już założone i zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają numery REGON, NIP i KRS. Dotychczas nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i dlatego nie mają żadnych zadłużeń. Dzięki temu ich zakup jest w pełni bezpieczni. Nic nie ryzykujemy i możemy być zupełnie spokojni.

Jeśli kupisz u nas spółkę z o.o. to będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej działalności już 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dlatego Twój biznes może rozwinąć się w bardzo krótkim czasie, a Ty szybko zaczniesz zarabiać.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta „sprzedaż firm 2012”, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a będziesz mógł z niej skorzystać. Zadzwoń do nas i kup spółkę z o.o..Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.