• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firm 2012

Zakładanie własnej działalności gospodarczej jest ostatnio bardzo popularne. Dlatego oferujemy sprzedaż firm 2012. Posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które możesz od nas kupić.
Spółki z o.o., które mamy na sprzedaż zostały już założone i zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają numery REGON, NIP i KRS. Dotychczas nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i dlatego nie mają żadnych zadłużeń. Dzięki temu ich zakup jest w pełni bezpieczni. Nic nie ryzykujemy i możemy być zupełnie spokojni.

Jeśli kupisz u nas spółkę z o.o. to będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej działalności już 2 dni po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dlatego Twój biznes może rozwinąć się w bardzo krótkim czasie, a Ty szybko zaczniesz zarabiać.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta „sprzedaż firm 2012”, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a będziesz mógł z niej skorzystać. Zadzwoń do nas i kup spółkę z o.o..

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.