• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firm

Sprzedaż firm to wariant, który wybiera coraz więcej przedsiębiorców. Pomaga on bowiem w zaoszczędzeniu czasu i daje możliwość ominięcia formalności, czyli tego, czego nikt nie lubi. Nasza firma posiada w swojej ofercie takie rozwiązanie. Korzystając z proponowanej usługi możesz otrzymać spółkę z o.o., która przeszła etapy zakładania i rejestracji, jest wyposażona w numery NIP i REGON, a co najważniejsze jest gotowa do rozpoczęcia działalności od zaraz.

Myślę, że najlepszą opcją jest prowadzenie przedsiębiorstwa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż daje to wiele korzyści. Na przykład Twój majątek jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania, co zmniejsza ryzyko, możesz w łatwy sposób pozyskać kapitał- na przykład włączając nowego wspólnika, posiadasz osobowość prawną, co zwiększa wiarygodność i jest brane pod uwagę np. przez bank przy udzielaniu kredytu.
Zdecyduj się na rozwiązanie sprzedaż firm.

Wciel w życie swój pomysł na działalność gospodarczą, realizuj cele, osiągaj sukcesy i ciesz się życiem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.