• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firm

Sprzedaż firm to wariant, który wybiera coraz więcej przedsiębiorców. Pomaga on bowiem w zaoszczędzeniu czasu i daje możliwość ominięcia formalności, czyli tego, czego nikt nie lubi. Nasza firma posiada w swojej ofercie takie rozwiązanie. Korzystając z proponowanej usługi możesz otrzymać spółkę z o.o., która przeszła etapy zakładania i rejestracji, jest wyposażona w numery NIP i REGON, a co najważniejsze jest gotowa do rozpoczęcia działalności od zaraz.

Myślę, że najlepszą opcją jest prowadzenie przedsiębiorstwa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż daje to wiele korzyści. Na przykład Twój majątek jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania, co zmniejsza ryzyko, możesz w łatwy sposób pozyskać kapitał- na przykład włączając nowego wspólnika, posiadasz osobowość prawną, co zwiększa wiarygodność i jest brane pod uwagę np. przez bank przy udzielaniu kredytu.
Zdecyduj się na rozwiązanie sprzedaż firm.

Wciel w życie swój pomysł na działalność gospodarczą, realizuj cele, osiągaj sukcesy i ciesz się życiem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.