• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż działających spółek z o.o.

Dzisiaj każdy może podjąć się prowadzenia własnego biznesu. Istnieje bowiem zasada swobody działalności gospodarczej. Nie do ukrycia jest też fakt, że najczęściej przedsiębiorcy wybierają spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż takie rozwiązanie daje wiele korzyści. Coraz częściej też biznesmeni decydują się na zakup spółki, gdyż w ten sposób szybciej mogą rozpocząć kierowanie przedsiębiorstwem. Samodzielna rejestracja jest przecież procesem czasochłonnym, wymagającym wypełnienia wielu wniosków. Oprócz tego trzeba czekać około miesiąca na decyzję. Tak więc lepiej wybrać wariant zakupu.

Jesteś zdecydowany na taką opcję? Polecamy Ci usługę naszej firmy, jaką jest sprzedaż działających spółek z o.o. Kupując od nas firmę rozpoczniesz działalność już po dwóch dniach od daty transakcji i nie będziesz przejmować się żadnymi formalnościami.

Sprzedaż działających spółek z o.o. - alternatywne rozwiązanie źródłem powodzenia. Skorzystaj z propozycji, realizuj swoje cele, osiągaj sukcesy i bądź zadowolony!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.