• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż czystych spółek z o.o. z 2014

Chcesz założyć własną firmę? Zależy ci na tym, aby zrobić to w jak najkrótszym czasie?

Zgłoś się do nas! Posiadamy w swojej ofercie sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2014 roku. Umożliwimy ci szybki i bezproblemowy strat we własny biznes. Dzięki temu, że kupisz u nas spółkę z o.o. będziesz mógł prowadzić własne przedsiębiorstwo i zarabiać na nim.
Nasze spółki z o.o. zostały założone w 2014 roku. Są czyste, nie prowadziły jeszcze żadnej działalności gospodarczej i nie mają żadnych zadłużeń. Zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają swój numer REGON oraz NIP. Dzięki temu, nie musisz chodzić już po urzędach i załatwiać wielu spraw. Oferowane przez nas spółki mają także zdolności kredytowe, a to z tego powodu, że na rynku już istnieją i nie mają żadnych zobowiązań. Te dwie cech sprawiają, że łatwiej będzie nam wziąć kredyt.

Sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2014 roku prowadzimy na terenie całej Polski. W największych miastach nasze spółki posiadają swoje siedziby. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz możesz się z nami kontaktować i kupować od nas spółki z o.o.

Jeśli chcesz skorzystać z usługi jaką oferujemy – skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji i podamy więcej szczegółów z naszej oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.