• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprzedaż czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna oferta naszej firmy, która skierowana jest do wszystkich, którzy chcą posiadać własną spółkę z o.o. w bardzo krótkim czasie. Nasze spółki zostały już zarejestrowane, posiadają numery REGON, NIP i KRS. Nie musimy już dzięki temu chodzić po urzędach i załatwiać tak wielu spraw. Poza tym kupno u nas spółki z o.o. jest całkowicie bezpieczne. Jest tak dlatego, że nasze spółki nie prowadziły jeszcze żadnej działalności na rynku i nie mają wobec tego żadnych zobowiązań wobec kontrahentów. Dodatkowo, to że już istnieją sprawia, że mają także zdolności kredytowe.

Sprzedaż czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością właśnie tobie, to dla nas przyjemność. Skontaktuj się więc z nami, my udzielimy ci dodatkowych informacji na temat naszych usług i sprawimy, że własna firma, będzie w zasięgu Twojej ręki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.