• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprzedaż czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna oferta naszej firmy, która skierowana jest do wszystkich, którzy chcą posiadać własną spółkę z o.o. w bardzo krótkim czasie. Nasze spółki zostały już zarejestrowane, posiadają numery REGON, NIP i KRS. Nie musimy już dzięki temu chodzić po urzędach i załatwiać tak wielu spraw. Poza tym kupno u nas spółki z o.o. jest całkowicie bezpieczne. Jest tak dlatego, że nasze spółki nie prowadziły jeszcze żadnej działalności na rynku i nie mają wobec tego żadnych zobowiązań wobec kontrahentów. Dodatkowo, to że już istnieją sprawia, że mają także zdolności kredytowe.

Sprzedaż czystej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością właśnie tobie, to dla nas przyjemność. Skontaktuj się więc z nami, my udzielimy ci dodatkowych informacji na temat naszych usług i sprawimy, że własna firma, będzie w zasięgu Twojej ręki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.