• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż 12 miesięcznych spółek z o.o.

Sprzedaż 12 miesięcznych spółek z o.o. na stałe zagościła w naszej ofercie. Postanowiliśmy poszerzyć zakres oferowanych podmiotów o spółki stażowe aby w możliwie jak największym stopniu ułatwić przyszłym przedsiębiorcom prowadzenie własnej firmy.

Rozwiązanie jakim są stażowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala przyszłym właścicielom firm ominąć procedurę rejestracji podmiotu gospodarczego, zwalnia ich z konieczności sporządzania umowy, wypełniania i składania formularzy oraz oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Zakup spółki pozwala na podjęcie działalności szybko, bez formalności. Osoby, które zdecydują się na zakup spółki stażowej dodatkowo zwiększają swoje szanse na znalezienie inwestorów oraz otrzymanie kredytu albo dotacji na rozwój działalności. Jest to znaczne ułatwienie ponieważ pomaga pozyskać kapitał niezbędny do wprowadzenia na rynek swojej oferty usług i towarów. Staż wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorcy i prowadzonej przez niego firmy ponieważ budzi zaufanie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.