• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Zielona Góra

Zastanawiają się Państwo nad założeniem spółki z ograniczona odpowiedzialnością, ale nie wiedzą jakie zalety wiążą się z jej założeniem? Pomożemy Państwu przedstawiając kilka podstawowych zalet jednostek gospodarczych.

Są nimi m.in.:
- niskie koszty założenia spółki z o.o. - koszty związane są ze spisaniem umowy w formie aktu notarialnego, rejestracją spółki w KRS i wniesieniem wkładu w wysokości minimum 5 000 PLN. Jeżeli chcemy jeszcze bardziej zaoszczędzić to możemy założyć spółkę przez Internet i uniknąć kosztów notarialnych,
- numer NIP i REGON nadawane są podmiotowi gospodarczemu automatycznie przez sąd, kilka dni po jej rejestracji w KRS,
- możliwość rejestracji spółki online,
- niski kapitał zakładowy - wkład wszystkich wspólników musi wynosić minimum 5000 złotych. Tworzą go udziały wniesione przez przedsiębiorców,
- wspólnik nie odpowiada za jednostkę gospodarczą własnym majątkiem, jedynie wkładem, który wniósł na kapitał zakładowy.

To tylko jedne z wielu korzyści jakie posiadają te podmioty gospodarcze.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.