• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówsprzedam spółkę zarejestrowaną w 2015

„Sprzedam spółkę zarejestrowaną w 2015 roku” to treść ogłoszenia, które coraz częściej się pojawia. Wraz z nowym rokiem pojawiły się oferty sprzedaży spółek, które zarejestrowane zostały w Krajowym Rejestrze Sądowym w 2015 roku i gotowe są do podjęcia na rynku działalności gospodarczej. Takie spółki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty oraz mają idealną historię gospodarczą co oznacza, że to podmiot, który zakupi spółkę będzie tworzył jej historię i określał wszystkie parametry działalności.

Nasza Kancelaria ma w swojej ofercie spółki, które idealnie odpowiadają treści ogłoszenia „sprzedam spółkę zarejestrowaną w 2015 roku”. Gwarantujemy brak zadłużenia takich spółek, który dla Państwa bezpieczeństwa potwierdzony jest notarialnie. Zakup takiej spółki to możliwość podjęcia działalności gospodarczej nawet w ciągu 1 dnia. Nasza oferta wyróżnia się kompleksową obsługą całego procesu zakupu udziałów spółki, co zapewnia Państwu płynny zakup spółki.

Jeśli zainteresowani są Państwo zakupem spółki, która zarejestrowana została w 2015 roku zachęcamy do podjęcia z naszą Kancelarią współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.