• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie

Nasza oferta, zatytułowana „sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie” skierowana jest do tych osób, które chcą natychmiastowo i bez żadnych formalności rozpocząć prowadzenie własnej firmy w stolicy.

Jednak czy jest to bezpieczne, czy warto i dla kogo jest to dobra opcja?

Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie to oferta najczęściej wybierana przez osoby, którym zależy na czasie. Jest to rozwiązanie idealne dla tych, którzy muszą szybko stać się właścicielami podmiotu gospodarczego i szybko wystawiać faktury, składać wniosek o dofinansowanie lub wziąć udział w przetargu. Jest to całkowicie bezpieczna opcja jeśli podejmie się współpracę z profesjonalną firmą, a nie dokona się zakupu od osoby fizycznej. Nad całą procedurą czuwać będą wtedy wyszkoleni pracownicy oraz notariusz, który notarialnie poświadczy o tym, że nabywany podmiot jest wolny od zadłużeń i nie ma żadnych ukrytych zobowiązań. Nie ma więc najmniejszego ryzyka, że kupujący będzie niezadowolony z nabytego podmiotu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.