• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z dużymi obrotami

Początki prowadzenia działalności gospodarczej zawsze bywają trudne, ugruntowanie pozycji na rynku, wypromowanie swoich usług i produktów oraz zdobycie klientów to żmudny i czasochłonny proces, który niestety nie zawsze zakończony jest sukcesem.

Myślisz sobie, że idealnie byłoby pominąć ten okres i rozpocząć swoje działania w momencie gdy firma posiada już stałych klientów i wysoką pozycję? Marzenie to, może okazać się całkiem realne i jak najbardziej możliwe do spełnienia. Wystarczy odpowiedzieć na ogłoszenie „sprzedam spółkę z dużymi obrotami” i dokonać zakupu oferowanego podmiotu gospodarczego.
Wbrew pozorom jest to całkowicie bezpieczne i nie ma w tym żadnej pułapki. Czasem zdarzają się sytuacje, w których z jakiegoś osobistego powodu musi zrezygnować z prowadzenia własnej firmy. Może wtedy podjęć decyzję „sprzedam spółkę z dużymi obrotami”.

Przed dokonaniem zakupu warto jednak dokładnie sprawdzić oferowany podmiot i pamiętać, że im większe dochody i staż tym wyższa cena.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.