• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Wielkopolskie

„Sprzedam spółkę Wielkopolskie” to hasło, które powinno zainteresować każdą osobę przedsiębiorczą, chcącą założyć własną działalność gospodarczą. Od pewnego czasu panuje przekonanie, że zakup gotowej spółki, jest po prostu lepszą opcją niż przechodzenie całego procesu rejestracji. Nie da się ukryć, że osoba, która podjęła się zakładania spółki od samego początku – krok po kroku, musi wykazać się ogromną cierpliwością i determinacją, ponieważ proces ten, jest uważany za bardzo męczący i czasochłonny. Jeżeli więc nie chcesz czekać na załatwienie wszystkich dokumentów i wymaganych formalności, to skorzystaj z opcji, którą jest zakup gotowej spółki.

Tak więc, kiedy spotkasz się gdzieś z frazą „Sprzedam spółkę Wielkopolskie”, to wiedz, że warto z tego skorzystać, ponieważ wiąże się to z wieloma korzyściami. Jedną z tych korzyści jest prestiż, który dana spółka już posiada, a co jest bardzo ważne w kwestii pozyskiwania nowych Klientów. Kolejną zaletą jest staż, a to można ująć w kilku słowach. Tak więc – jeśli kupisz spółkę ze stażem, to nie będziesz miał żadnego problemu z zaciągnięciem kredytu, który będzie mógł umożliwić Ci inwestycje w firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę gotowych spółek z o.o. zarejestrowanych w województwie wielkopolskim.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki